Mnoho tovarov či potravín je potrebné uchovať a zároveň ich ochrániť pred znehodnotením vlhkosťou, prachom alebo zabrániť, aby sa rozsypali a postrácali. Na tieto účely dnes využívame plastové vrecká s uzatváraním na zip, ktoré je možné otvárať a zatvárať opakovane. V domácnostiach, ale aj v obchodných prevádzkach sú plastové uzatvárateľné vrecká veľmi obľúbené a využívajú ich gazdinky, či predajcovia. Mnoho sypkých potravín ako je čaj, bylinky či korenie je potrebné uskladniť tak, aby si zachovali chuť a vôňu, ale aj drobné súčiastky či predmety, ktoré by sa ľahko mohli stratiť, treba uložiť do obalov, ktoré majú uzatvárateľný systém a zároveň sú vzduchotesné. Tieto podmienky spĺňajú plastové vrecká so zip uzatváraním.

product-packaging-types-with-transparent-plastic-packets-bags-with-resealable-ziplock_1441-3128

ZIP vrecká majú rýchlouzatvárateľný systém, ktorý však umožňuje ich opätovné otváranie bez jeho poškodenia. Do vrecká je možné vložiť predmety viacerých rozmerov, keďže sa vyrábajú v trinástich rôznych veľkostiach. Základnou farebnou alternatívou je priesvitná bezfarebná, ale k dispozícii je aj zaujímavé vrecko s holografickou potlačou a s posuvným jazdcom, vyrobený z bublinkovej fólie. Farebný povrch zip sáčky  vrecka dôkladne ukrýva vnútorný obsah, ktorý tak zostáva utajený. Niektoré vrecká môžu mať aj dierku, čo ocenia hlavne predajcovia, ktorý svoj tovar musia vystavovať v predajniach. Umožnia dokonalý prehľad o tovare a zákazník pritom nemusí nazerať do škatúľ či iných obalov, aby zistil, čo sa v nich nachádza.

full-empty-transparent-plastic-bag-set_98292-7149

Plastové zip vrecká umožňujú uskladniť to, čo potrebujete, spoľahlivo, vzduchotesne a vodoodolne, so znemožneným prístupom prachu a nečistôt. Výborne sa v nich ukryjú tlačoviny, drobné súčiastky, bylinky, čajové zmesi či menšie textílie. Priehľadnosť materiálu umožňuje skontrolovať obsah vrecka bez nutnosti jeho otvárania. Všetko, čo vo vreckách uskladníte, si uchová svoj pôvodný tvar, farbu či vôňu a tiež konzistenciu bez znehodnotenia a budete ich mať k dispozícii kedykoľvek to bude potrebné.