Preprava niektorých surovín si vyžaduje špeciálne obaly či prepravky

Plastové kontajnery či prepravky patria k sortimentu, ktorý ponúka firma Schoeller Allibert, navrhuje ich a vyrába už viac ako 50 rokov. Dosiahla tak úroveň, keď je schopná priniesť na trh kompletne riešenia vrátane servisu spolu s vypracovaním ponuky na mieru. Prepravné plastové obaly je možné si od firmy prenajať alebo zakúpiť. Pri prenájme však máte niekoľko výhod, napríklad možnosť využiť technológiu smartlink, ktorá umožní sledovanie vášho majetku, znižovať náklady, zvyšovať výkonnosť dodávateľov či možnosť znížiť straty či krádeže. Prenájmom prispievate k znižovaniu uhlíkovej stopy, pretože vyžijete uzavretý cyklus, ktorý umožňuje výroba kontajnerov opravy a zároveň aj 100% recykláciu.

Plastové prepravky sa osvedčili aj pri predaji

Druhá možnosť je nákup prepraviek či kontajnerov, tým si zvyšujete hodnotu svojho podniku. Je potrebná počiatočná investícia, ale potom už budete výhradným vlastníkom obalov, ktoré môžete používať opakovane, prípadne ich požičiavať či prenajímať ďalej. Takto budete mať prehľad o stave vášho majetku. Nakúpiť je možné aj produkty na mieru podľa vašich inštrukcií. Využijú ich podnikatelia v poľnohospodárstve, automobilovom priemysle, obchode a v mnohých iných odvetviach.

Stohovateľné zaberú menej priestoru

Palety, prepravky či kontajnery patria do portfólia firmy Schoeller Allibert, určené sú hlavne pre logistické centrá, ale aj na skladovanie, šetria miesto, náklady, sú efektívne a dobre udržiavateľné. Plast je recyklovateľný, s minimálnymi nákladmi na údržbu, materiál je ľahký, ale majú veľký objem, a tiež vysokú nosnosť. Povrchová úprava je špeciálna a hygienická, takže ich môžete používať aj pri skladovaní či preprave potravín. Obaly sa vyrábajú v rozličných farbách, veľkostiach, typoch, môžu sa skladať, ale sú aj pevné, zasúvacie či stohovateľné. Ich výrobca je medzinárodne známa spoločnosť a patrí k lídrom spomedzi výrobcov podobných plastových prepraviek, paliet a kontajnerov.