Nadčasovosť priestoru pomocou sklenených posuvných dverí

Neobávajte sa nových architektonických a inovatívnych zmien a vyskúšajte zámenu klasických dverí za nadčasové sklenené posuvné dvere v rôznych prevedeniach.

Budete milo prekvapení zmenou priestoru, možnosťami ich uplatnenia a využitia, ich elegantným až priam luxusným vzhľadom a určite Vás osloví aj jednoduchosť ich používania a funkčnosť.

Odporúčame Vám zaujímavú ponuku posuvne sklenene dvere, ktorá Vám prináša patentovanú technológiu ich výroby, konštrukcie a inštalácie a mnohé inšpirácie a tipy ich využitia priamo aj na webovej stránke.

apartment-185777_640

Základným princípom je nosný rám s kvalitným posuvným systémom do ktorého sú osadené jednokrídlové, dvoj alebo viac krídlové sklenené dverové krídla s vhodnými doplnkami. Takisto je možné ich bezpečné osadenie priamo do stropu alebo na stenu za pomoci spoľahlivého posuvného systému. Celkové poňatie realizácie je odľahčené, nevytvára robustný dojem, systém zodpovedá požiadavkám moderného dizajnu, má čisté a svetlé línie.

Použité sklenené krídla sú vyrobené zo špeciálne tvrdeného kaleného skla a manipulácia s nimi je jednoduchá, prispôsobená aj na ovládanie dverí malými deťmi.

Bezpečnosť, kvalita a spoľahlivosť sú zabezpečené certifikátmi, ktoré vypovedajú o splnení požiadaviek noriem a dverí sa skutočne nemusíte obávať.

Sklenené posuvné dvere sú tiché, systém je zabezpečený mäkkou dojazdovou podložkou, ktorá zabezpečí dojazd na doraz, v tichosti a plynulosti. Časté otváranie a zatváranie je samozrejmosťou, dvere majú garantovanú dlhú životnosť a ich dizajn vytvoríte použitím vhodnej povrchovej fólie.

hall-5177283_640

Či už si vytvoríte diskrétny priestor pomocou matného prevedenia alebo otvoríte miestnosť priesvitným sklom, prípadne si vhodnými motívmi rozdelíte objekt na menšie celky – všetko je hra a dostatok fantázie za pomoci odborných rád skúsených profesionálov.

Zmeny nás v živote posúvajú vpred a objekty v ktorých sa nachádzame nás formujú. Preto sa neobávajte moderných, funkčných a praktických noviniek.