Nové je lepšie než staré

Najvhodnejšie je skúšať nové praktiky s niekým kto s tým má aj dostatočné skúsenosti. Potom si z danej praktiky môžeš odniesť najviac ako sa dá. Inak by si mohol ľutovať, že si to vôbec odskúšal. Ak to budete skúšať dvaja neskúsení, tak je veľká pravdepodobnosť, že sa vám to nevydarí podľa vašich predstáv. Aspoň jeden človek z páru by mal mať s danou praktikou reálne skúsenosti, aby ste vedeli ako na to máte ísť. Či postupne, pomaly alebo rýchlejšie a náhle to bude najlepšie. Skúsenosti sú totiž neprenosné a nedajú sa nahradiť teoretickými poznatkami. Čo je realita zistíte, až keď to vyskúšate. Tak si teda vyberte radšej niekoho kto má s danou praktikou, o ktorú máte záujem, aj reálne skúsenosti.

portrait-2244187_1280

Napríklad taká masáž prostaty sa tvojej kamarátke vôbec nemusí podariť a ty budeš najbližší mesiac chodiť so stiahnutou riťkou, pretože budeš mať pocit, že ti stade niečo stále trčí. To je len to najmenej, čo sa môže pri neskúsenej manipulácii stať. Dnes už profesionálne spoločníčky poskytujú rôzne sex ponuky. Zo sexuálneho výletu môžete prísť pokojne aj oholený. Niektoré ženy vám totiž aj oholia vaše vajíčka. Nielenže máte o holenie postarané, ale si to ešte aj patrične užijete. Takéto niečo zveríte tiež len osobe, ktorá s tým má skúsenosti. Veď nechcete skončiť s dorezanými vajíčkami od nejakej neskúsenej priateľky. Vždy je to o tých skúsenostiach.

nude-6185055_1920

Keď niekto povie, že na samotný sex už skúsenosti netreba, tak aj v tomto prípade je dosť na omyle. Čím viac skúseností človek má, tým je jeho sexuálny život pestrejší a rozmanitejší. Každý deň to môže byť o dosť lepšie než ten predchádzajúci. Hlavne zo začiatku sa dejú veľké zmeny, postupne sa zmenšujú, ale je to neustály progres. Časom prídete na to, čo vás vie vyburcovať a čo naopak už viac skúšať nebudete. Čo vo vás evokuje vzrušenie a čo naopak skôr nechuť k sexuálnemu aktu.