Nabite svoju životnú energiu s tantra masážou!

Je asi zbytočné pýtať sa, či aspoň občas cítite únavu a vyčerpanie. Mnohí určite odpovedajú kladne. „Zotavujeme“ sa z toho klasicky- spánkom, oddychom pri TV a keď je na to čas, tak sa stretneme s kamarátmi. Ale existujú aj oveľa zaujímavejšie a dá sa povedať účinnejšie možnosti, ako človek dokáže svoju energiu regenerovať. Sú predsa dostupné rôzne relaxačné služby, napríklad masážne salóny.

masáž, nohy

Hovoríte si, že to nie je práve to, čo potrebujete? Treba ich však deliť na niekoľko druhov, veď možno už viete, že existujú aj také tantra masaze, ktoré sú dostupné v tantrickom salóne Bratislava. A tieto rozhodne nemusíte navštíviť len vtedy, ak vás napríklad bolí chrbát alebo končatiny.

  • Sú otvorené pre každého, kto potrebuje svoje telo a myseľ nabiť čerstvými životnými silami a zažiť príjemné uvoľnenie.

masérska izba

Preto si o nich povedzme niečo viac.

V ich spojitosti je relatívne známe, že vychádzajú z práce s ľudskou sexualitou a sú prirovnávané k erotickej masáži. Áno, tento laický pohľad na vec nie je tak scestný, hoci prioritou pri tantra masáži nie je sex, resp. pohlavný styk, ale práca so sexuálnou energiou pri používaní senzuálnych dotykov.

Masér/ka sa pri masáži koncentruje na prednú časť tela, hlavu a končatiny. Veľká pozornosť sa pri týchto senzuálnych dotykoch venuje erotogénnym zónam a nevynechávajú sa pritom ani intímne partie. Kvôli tomu je zážitok z týchto masáží a respektíve dotykov veľmi intenzívny, čím prichádza k sexuálnemu uvoľneniu a k odstráneniu sexuálnych blokov. Samozrejme ako bolo spomenuté- aj bez pohlavného styku, ktorý je v tantra salóne s personálom nemravný, vlastne zakázaný.

Tantrická masáž však môže slúžiť tiež ako vzrušujúca erotická predohra a zohrávať podstatnú úlohu v sexuálnom živote dvoch partnerov. Tam je už potom pochopiteľne dovolené všetko, čo už ale nemusí súvisieť so samotnou tantrou, ktorá tu väčšinou slúži ako predohra.