Sex aj v Gbeloch

Človek by si pomyslel, že v hocijakej obci na Slovensku sa len tak ľahko nenájdu nejaké dámy, ktoré by boli ochotné podľahnúť čaru zarábania peňazí vlastným telom. Omyl. Teda pravda sa skrýva niekde inde. Je jasné, že v každom kraji, okrese, meste, či dedine sa nejaká takáto žena nájde. Voľakedy bola slávna po celej dedine. Teda skôr ohováraná od všetkých ľudí po okolí. Ale takpovediac jednoducho známa, lebo každý vedel o koho sa jedná a čo daná osoba robí. Očividne jej to nevadilo. A prečo by aj malo, veď keď ona bola spokojná so svojím životným štýlom, tak jej nejde čo vyčítať. Iba pochváliť za to, že si z takých rečí nič nerobila, pretože nie vždy je to jednoduché brať jedným uchom dnu a druhým von. Určite to poznáte aj z vlastných skúseností.

nude-6162016_1920

Tak, aby ste si nemysleli, že v Gbeloch nenájdete nejakú takúto ženu, tak nech sa páči, tu je link a pozrite sa samy https://www.privatportal.sk/sex-ponuky/gbely. No dobre, dobre, zatiaľ sa tam neprihlásila, ale ak takú poznáte, tak jej to pokojne odporučte. Zoženie si tak klientelu oveľa jednoduchšie ako doteraz a ak doteraz za to nebrala peniaze, tak teraz si môže fajnovo privyrobiť. Samozrejme, si vypýtajte zľavičku za to, že ste jej o tom povedali. No nie?

nude-6185060_1920

Sexuálne služby sú v dnešnom svete príliš podceňované. Už sa to síce nerieši tak moc ako voľakedy, že tá robí hento a tá robí toto. Pomaly sa ľudia začínajú zaoberať len samy sebou a to je celkom dobre. Šíriť klebety a rozoberať životy druhých ľudí to nikdy nerobilo dobrotu. Mám pocit, že klebety šíria hlavne takí ľudia, ktorí nemajú čo na robote a asi majú svoje starosti, ktoré neriešia len riešia radšej druhých ľudí. Nepochopiteľné, ale je to tak. Nie že by sa radšej pozreli na seba, ale na druhých budú pozerať. To sa nerobí. Uvedomelý človek to nerobí. Ten sa radšej vzdeláva sám a rastie po duchovnej stránke a nevypytuje sa stále na druhých ľudí.