Osvetlenie LED panelom je efektné a dostatočne výkonné

Osvetľovacie zdroje poznáme v rozličných štýloch, druhoch, podľa miesta použitia či farebnosti alebo výkonu, no všetky majú spoločného menovateľa, a tým je moderná technológia, ktorou sa vyrábajú. LED-ky nazývame najnovšie typy svietidiel do domácnosti, ale aj ostatných interiérov či vonkajších priestorov. Charakterizuje ich dizajnová prepracovanosť, úspornosť či šetrnosť k životnému prostrediu.

Každý priestor sa dá osvetliť

Kreativita sa cení aj v osvetľovacej technike, pretože osvetlenie priestorov alebo exteriéru už dávno nie je len o prívode svetla, ale dôraz kladieme aj na ostatné parametre svietidiel. LED technológia umožňuje využívať svietidlá, ktoré sú ňou vyrobené, v rozličných polohách ako doplnkové, náladové, ale aj hlavné zdroje svetla. Záleží od typu či výkonu daného svietidla, v ponuke sú však mnohé druhy, v neskutočne pestrom výbere farebného či štýlového prevedenia.

LED svietidlá poznáme ako žiarovky, trubice, panely, reflektory alebo pásiky, všetky sú úsporné, šetria energiu, ale aj životné prostredie, majú dlhú životnosť a dokážu skvelo nahradiť svojich predchodcov, halogénové svietidlá. LED panely Ledprodukt sa využívajú na osvetlenie interiérov, jednoducho sa dajú zasadiť do sadrokartónu alebo do kazetového stropu, čím sa stanú nenápadné a nenarušia celkovú dispozíciu štýlu priestoru. Vyrábajú sa ako šikovná tenká konštrukcia, ktorá sa ľahko umiestni do 10 cm zníženého stropu a uchytí sa pomocou dvoch klipov. K nemu nie sú potrebné žiadne doplnkové komponenty, pretože sa zapája do 230V siete, ktorú bežne využívame.

Panel plný LED diód

Každý LED panel obsahuje kvalitný čip SMD2835, jeho index podania farieb je veľmi vysoký, CRI80, preto dokáže všetky osvetľované telesá zobraziť maximálne verne. Adekvátne nahradia 40, 90 a 120W žiarovky, vyrábajú sa v hranatom a okrúhlom tvare a v bielej a čiernej farbe. Odtiene, ktorými svietia, sú tri: teplá, studená a neutrálna biela farba. Výrobca na LED panely dáva záruku až 3 roky.