Daj to prečistiť

Dennodenne počúvame z médií, časopisov, novín, či z internetu, že si máme dať detox, aby sa nám dôkladne prečistili črevá. Vieme si o tom prečítať množstvo článkov, ktoré poukazujú na priaznivé vlastnosti detoxu a prečistenia organizmu. Z toho všetkého máme pocit, že je to snáď tá najlepšia vec na svete a na zemi. Nič lepšie hádam neexistuje a keď si dáme takýto detox, tak máme svoje črevá opäť v perfektnom stave. Takisto sa môžeme dočítať o rôznych prípravkoch, čajoch, tabletách, že prečisťujú črevá.

Prečo to všetko spomínam?

NO preto.

ibs-5308379_1920

Človek takémuto prečisteniu jeho vlastného organizmu venuje dostatok času a finančných prostriedkov. Samozrejme, nemôžem https://www.knihydobrovsky.cz/nemozem-ti-povedat-viac-539896 povedať, že sa to nedá porovnať, ale mali by sme sa venovať nielen sebe, ale aj svojmu okoliu. Nielen naše črevá v našom vnútri potrebujú prečistiť, ale aj také kanalizačné potrubie v našom dome si zaslúži poriadnu starostlivosť. Kedy ste sa naposledy venovali niečomu takému? Zaujímali ste sa vôbec niekedy o toto potrubie? Nezanedbávate ho tak trochu? Nemáte náhodou taký pocit?

Nielen o náš organizmus by malo byť postarané, ale mali by sme sa zaujímať aj o to, kde žijeme. Hlavne v akom prostredí žijeme. Či sa na nás nevalí nečistota a špina. Či nám nehrozí to, že nám z kanalizácie začne vychádzať niečo veľmi nepríjemné a zapáchajúce. Nad tým by sme sa mali naozaj zamyslieť a popremýšľať. Ono sa nie nadarmo hovorí, že dva krát meraj a raz rež. Takéto veci treba mať pod palcom skôr než bude neskoro.

evening-sun-3750030_1920

Krtkovanie Nitra je tu pre vás. Prečistí vaše potrubie. Nie to, čo máte v brušku, ale to, čo máte v dome. Aj to je podstatné, ak nechcete, aby ste sa v najbližšom čase dívali na znečistené splašky, ktoré sa vám valia naspäť do vášho krásneho bytu. Taký pohľad a pocit nechce zažiť isto nikto z nás. Opýtajte sa tých, čo to zažili, či sa im to páčilo.