Ušetrite svoje peniaze

Aj keď je fajn myslieť na to, že by ste chceli mať všetko nové, peňaženka občas proste nepustí, aj keď by ste veľmi, ale naozaj že veľmi, preveľmi chceli.

molitan

Ja som to takto mala permanentne. Vždy som chcela niečo nové a moje obmedzené financie ma cez to proste neprehupli ďalej. Proste to nešlo. Ale nevadí. To ešte vlastne vôbec nič neznamená, no nie? Aj keď niekedy je menej viac a niekedy je viac málo, nemyslím si, že by som musela robiť nenormálne veľa vecí preto, aby bolo všetko lepšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Dnešná doba je perfektná presne na to, aby ste si uvedomili, že aj keď sa niekedy musíte pozrieť na všetko úplne inak, v konečnom dôsledku je riešenie veľmi jednoduché a prosté.

Funguje to napríklad aj vtedy, keď sa rozhodnete, že budete robiť niečo pre seba. Že jednoducho nebudete veci kupovať, ale ušetríte svoju peňaženku.

Vtedy sa rozhodnete, že urobíte niečo navyše a urobíte to tak, že začnete veci postupne recyklovať a zameriavať sa na to, aby bolo všetko v najlepšom poriadku a aby ste dokázali urobiť niečo pre seba. A aj preto, aby vaša peňaženka zostala nezaťažená, nebudeme si klamať, no nie? Ak to chcete, je jasné, prečo by ste to mali urobiť. Kvôli sebe. A aj kvôli ostatným veciam, ktoré sú pre vás vážne dôležité. Napríklad by ste si mali byť istý tým, že vám pomôže molitanova pena, keď budete chcieť, aby bol váš nábytok perfektný a zároveň recyklovaný. Viete, je to len na vás. A verte tomu, že aj keď to nebude jednoduché, bude to to najlepšie, čo sa vám stalo.

polštář

Nie preto, že by ste zachránili milióny, ktoré máte vo svojej peňaženke. Ale v prvom rade preto, že sa rozhodnete a urobíte všetko preto, aby ste ušetrili aj prírodu a našu planétu. A keď vás to nezaujíma, tak predsa len ste aspoň odbremenili svoju peňaženku. No, respektíve neodbremenili, ale nevadí.