Túžite po luxusnej kúpeľnej dovolenke? Inšpirujte sa päticou najlepších kúpeľov sveta


Clinique La Prairie, Švajčiarsko
Švajčiarsky Clinique La Prairie je známy svojou anti-agingovou revitalizačnou bunkovou terapiou, ktorá môže pomôcť pri liečbe cukrovky, neplodnosti, osteoporózy a zápale sedacieho nervu. Liečba využíva výťažky z jahňacej pečene a cena za týždeň presahuje 20 000 eur. Vďaka prudkej cenovej hladine sa kúpele venujú predovšetkým bohatým a známym klientom. K dispozícii sú aj masáže a programy orientované na krásu, ktoré využívajú vlastnú líniu starostlivosti o pleť. 

výhled

Maya Tulum Resort, Mexiko
Liečebné procedúry v stredisku Maya Tulum v Mexiku sa zakladajú na neuveriteľnej a jedinečnej mayskej kultúre. Každý večer zaspávate pri zvuku oceánskych vĺn a ráno si môžete vybrať buď triedu jogy alebo kúpeľné liečenie. Strávte svoj deň relaxovaním, naťahovaním a hýčkaním. Reštaurácia v rezorte je prímorská a podáva miestne jedlo, čerstvo vylisované džúsy a odborne pripravené koktaily.

Viva Mayr Altaussee, Rakúsko
Po príchode na Viva Mayr Altaussee budete mať stretnutie s lekárom, ktorý sa dostane na dno toho, čo vás ochromuje, spolu s vašimi dietetickými problémami, s cieľom prispôsobiť vašu obmedzenú stravu a terapiu podporujúcu detoxikáciu. Váš plán jedla obsahuje zmes doplnkov a vitamínov, ktoré sú pre vás jedinečné. Plán liečebných kúpeľov pomáha opraviť vašu črevnú výstelku a vrátiť telo späť do alkalického stavu.

masáž

Schloss Elmau, Nemecko
Rodinný zámok Elmau v Nemecku sa môže pochváliť programom pohody s dôrazom na päť zmyslov, pričom dotyk je najdôležitejším z nich. Čínska medicína bola tiež zavedená do programu s cieľom lepšie pomôcť hosťom s ich ochorením, využívajúc aromaterapiu, techniky dýchania a fyzické cvičenie. V areáli nájdete viacero kúpeľov spolu s vonkajším bazénom. 

COMO Shambhala Estate, Bali
COMO Shambhala Estate sa nachádza vysoko na kopci v blízkosti Ubud, Bali. V objekte je iba tridsať izieb a rýchlo sa rezervujú. Klienti pevne veria v päťhviezdičkový hotelový detoxikačný program, ktorý je založený na holistickom wellness, plný balijských masáží a menu zameraných na čisté stravovanie. Bez námahy kombinujú staré uzdravenie a moderné vedy a vytvárajú dôkazmi založené prístupy, ktoré prinášajú skutočné výsledky.