Recepty na krásu

Existuje recept na krásu? Univerzálny asi ani veľmi nie. A ak tomu veríte, tak ho určite niekde zverejnite, pretože by sa určite viacerým ľuďom veľmi zišiel. Pravdou je však to, že krása je ukrytá vnútri. Ale naozaj doslovne. Všetko, čo je vo vašom vnútri sa prejavuje aj na vašej tvári, teda konkrétne na pleti. Všetky vyrážky a všetky vrásky, ktoré na tvári máte majú svoj dôvod. Takže, ak existuje univerzálny recept na to, ako byť krásny zvnútra tak, aby bola krásna aj vaša pleť, máte ho mať. My sme niekoľko takýchto tipov zozbierali. A verte tomu, že tieto zaručene fungujú.

dívka
 
Vaša pleť odráža to, čo jete a pijete
Vedeli ste o tom, že všetko, čo zjete a aj všetko, čo vypijete sa skôr či neskôr odrazí na vašej tvári? Niekto je na stravu a pitie oveľa citlivejší ako ostatní, no väčšinou platí to, že keď jedávate často mastné jedlá aj na vašej pleti budete môcť vidieť len mastnotu, čierne bodky a vyrážky. Keď pijete alkohol alebo sladké nápoje, vaša pleť bude suchá a šupinatá. Samozrejme, každý z nás má úplne inú reakciu. Pravdou však stále zostáva to, že voda je naozaj liečivá. A taktiež ovocie a zelenina. Táto kombinácia vašej pleti naozaj neublíži, len pomôže.

dívka v černém
 
Prestaňte sa stresovať a zbavte sa vrások
Stres vo všeobecnosti spôsobuje taktiež to, že je pleť mastná a má viac vyrážok. Stres však spôsobuje aj vrásky, najmä v oblastí očí a na čele. Je dôležité, aby ste sa vyvarovali stresovým situáciám alebo aby ste ich až tak veľmi neprežívali. Keď sa to naučíte, vaša pleť bude spokojná a verte tomu, že vy tiež. Vrásky však spôsobuje aj nedostatok spánku (okrem toho aj kruhy pod očami), takže sa snažte neponocovať. Spánok je dobrý pre vaše telo, ale hlavne aj pre vašu pleť. Keď budete veľmi často ponocovať, vaša tvár bude starnúť predčasne. Preto miesto ponocovania radšej skôr vstávajte.