Objavte praktickosť a dizajn posuvných sklenených dverí

Posuvné sklenené dvere sú dnes synonymom moderného dizajnu, estetického cítenia a nadčasového prístupu k riešeniu rôznych typov dverí. Dokážu nahradiť aj pôvodné klasické dvere z dreva, moderné materiály zo skla im dodávajú nezvyčajnú eleganciu a praktický rozmer. Nápadov na ich realizáciu je nespočetne veľa, určite Vám pomôže inšpirácia na stránke posuvne sklenene dvere , ktorá Vám predstaví možnosti sklenenej plochy v rôznom vyhotovení, posuny vo viacerých možnostiach a prinesie Vám nový náhľad na funkciu sklenených posuvných dverí.

living-room-1515976_640

Aj keď sa sklo zdá byť krehký a relatívne nebezpečný materiál pri sklenených posuvných dverách sa nemáte čoho obávať – na ich výrobu sa používa výhradne tvrdené bezpečnostné sklo, takmer nerozbitné a vždy s certifikátom kvality a dokladom o certifikácii.

Ponúkané možnosti posunu sklenených dverí sú rôzne, vybrať si môžete posun po zemi, bežný posun, teleskopický alebo aj automatický.

Kvalitné posuvné systémy sú výsledkom odskúšaných patentov na referenčných pracoviskách a ich bezpečnosť je zaručená.

Pre majiteľa je takisto dôležité, aby sa dvere pevne zatvárali a hlavne, aby boli ľahko ovládateľné a dobre a spoľahlivo sa zatvárali.

bedroom-670249_640-1

Ponuka spĺňa všetky požiadavky, tichý dojazd a nehlučná manipulácia je úplná samozrejmosť.

Estetika sklenených dverí je neodškriepiteľná, sklo s mnohými povrchovými úpravami im dáva závan nadčasovosti spojenej s vynikajúcou funkčnosťou, ľahkou údržbou, dlhou životnosťou a širokým využitím.

Ak plánujete čo len malú zmenu interiéru, aj tam sa posuvné sklenené dvere uplatnia – rozjasnia priestor a dajú mu nový svieži nádych. Jednoduchým spôsobom vytvoríte diskrétny priestor, rozdelíte veľkú plochu alebo zrealizujete samostatný pracovný kútik s dostatkom svetla a veľkým priestorom.

Sklenené posuvné dvere z ponuky sú avantgarda so širokým využitím.