Čomu sa vyhnúť na prvom rande

Prvé rande je veľmi dôležité, je to niečo na čo budete dlho vo vašom vzťahu spomínať. Na prvé dojmy, momenty, dotyky. Najmä ak dopadne dobre. Práve preto aby dopadlo podľa našich predstáv mali by sme sa vyhnúť zopár veciam. Veď predsa chceme na neho spomínať len v tom najlepšom. Samozrejme stanú sa aj isté „trapasy“, no aj na to sa po čase zabudne a len sa nad tým pousmejete.
V prvom rade je dobré vybrať si aspoň pár hodín vopred oblečenie a aj si ho vyskúšať. Takto sa vyhneme stresovaniu. Ak si ho už vyberieme, za žiadnu cenu to nemeňte. Musíte vyzerať dobre, no cítiť sa pohodlne. Určite nechcete mať otlaky na nohách a len tak to pretrpieť. V lete si dajte pozor na fľaky od potenia. Nepoužívajte príliš veľa parfému, primerané množstvo určite postačí. Hygiena je samozrejme súčasťou.

kafe

Vyhnite sa rozhovorom o svojich bývalých priateľoch. Samozrejme, že to spomenúť môžete ale iba okrajovo a nezachádzajte do podrobností. Prvé rande nie je o tom. Hovorte prirodzene a nenútené. Nech debata plynie sama od seba, určite si ju vopred nepripravujte. Predstavte si, že sa rozprávate s dobrou priateľkou a konverzácia tak pôjde ľahšie.

rande

Určite nič nepredstierajte. Je dokázané, že väčšina ľudí na prvom rande prikrášľuje svoje vlastnosti aby vyzerali v očiach toho druhého lepšie. Nie je to dobré, pretože pravda vyjde skôr, či neskôr najavo. Prirodzenosť je teda najlepšou voľbou.
Taktiež nie je vhodné aby ste na druhého príliš tlačili. Je to len prvé rande, takže hoci si už v hlave predstavujete vašu svadbu, deti a rodinný dom so psom. On to nemusí vedieť! Nechcete ho odplašiť. Je to prvé stretnutie, kedy si vymeníte názory, zistíte o sebe základné veci a užijete si zábavu.

Je ešte mnoho vecí, ktorý sa treba vyhnúť no mali by ste to nejako prirodzene vycítiť, čo je vhodné a čo nie. Príliš sa nestresujte, netlačte na to a nechajte to plynúť.