Čistá pleť – zdravá pleť

Žiadne iné prípravky nám nezabezpečia sviežosť pleti na tvári, pokiaľ vynecháme tento elementárny krok. Účinnosť vyživujúcich pleťových prípravkov priamo závisí na vyčistení pleti, pretože len čistá pleť môže efektívne prijímať výživné a hydratačné látky jednotlivých prípravkov tak, aby účinkovali ako majú. Je preto dôležité dbať na to, aby sme si raz do dňa, ideálne večer pleť na tvári vyčistili kvalitnými prípravkami, ktorými dosiahneme želaný efekt – čím je absolútne čistá pleť bez zvyškov make upu a zbavená škodlivých látok z vonkajšieho prostredia, ktorým musí odolávať. Iba takto čistá pleť sa môže regenerovať a oddýchnuť si v plnohodnotnej miere. Čistenie pleti je lepšie nepodceňovať, pretože práve to môže byť kameňom úrazu neúčinnosti ďalších pleťových prípravkov.

levanduľové mydlo

Na perfektné vyčistenie nájdete v našej ponuke kvalitné prípravky na čistenie pleti Amourdeadsea čistiace mydlá v rôznych podobách takže si môžete zvoliť také, ktoré Vám vyhovuje najviac – mydlo v tube so zlatom a posilňujúcim kolagénom s prírodným olejmi čistiace pleť do hĺbky, ktoré stimuluje proces obnovy pleťových buniek a spomaľuje prejavy starnutia, či penové mydlo s aloe vera a zeleným čajom, ktoré sa dá využiť aj na odličovanie a zároveň odstraňuje odumreté bunky a prekrásne pleť osviežuje, ale aj klasické tuhé mydlo na akné, ktoré efektívne nielen čistí ale aj minimalizuje tvorbu nových akné. Rovnako u nás nájdete aj účinné ošetrujúce čistiace masky zabezpečujú sviežosť pleti a peeling na tvár, ktorý je ako stvorený na hĺbkové vyčistenie a naštartovanie procesu regenerácie buniek pomocou účinného zlata a harmančeka.

čistá a zdravá pleť

Nezabúdajte, že len to čo je čisté môže byť zdravé, preto venujte čisteniu pleti zvýšenú pozornosť a pokúste sa nájsť si tých pár minút denne na to, aby ste sa jej mohli v dostatočnej miere venovať. Vaša pleť sa Vám za to odvďačí zdravým výzorom, ktorý je svieži a bez známok poškodenia.