Antikórové zábradlie pre Vašu bezpečnosť

Nerez je prvok, ktorý pekne vynikne v akomkoľvek objekte, nepôsobí pri ňom rušivo a dotvára hodnotu objektu. Nerezové zábradlie je príjemné aj na dotyk, nezanecháva pocit kovu a veľmi ľahko sa čistí, dezinfikuje a udržiava. Je žiadaným materiálom aj z mnohých iných dôvodov – má vysokú odolnosť, dlhú životnosť a luxusný jedinečný vzhľad.

staircase-1601133_640

Nerezové, ľudovo nazývané antikórové zábradlia nepodlieha hrdzi, čo naznačuje aj jeho názov, je vhodné pre akýkoľvek druh objektu, nevyžaduje špeciálne podmienky na realizáciu.

Jeho inštalácia je možná viacerými spôsobmi radenia základného nerezového stĺpika, buď horizontálne, vertikálne alebo použiť môžete aj bezpečnostné sklenené výplne, ktoré nenarušia vzhľad budovy, naopak dodajú jej moderný ráz. Používané sklo je lepené, bezpečnostné a ako výplň ho môžete osadiť v čírom alebo mliečnom prevedení.

Všetky ponúkané prednosti nerezového zábradlia s možnosťami rozmanitého riešenia nájdete v kvalitnej ponuke Antikorove zabradlie spolu aj nápadmi a tipmi online, ktoré budú pre Vás inšpiráciou.

Pomer ceny a kvality je dôležitým prvkom realizácie zábradlia, online možnosť získania cenovej ponuky je samozrejmosťou.

Na ponúkané antikórové zábradlie sa môžete určite spoľahnúť, je stabilné, bezpečné a pevné a po dlhé roky bude pre Vás plniť základnú funkciu – byť oporou a podporou na schodisku.

Navrhované možnosti jeho inštalácie, osadenia, ukotvenia skla sú vždy v súlade s technickými a bezpečnostnými požiadavkami, z týchto princípov vychádza aj úspešná kolaudácia.

Okrem požadovanej funkčnosti, ľahkej údržby, bezpečnosti, odolnosti je antikórové zábradlie dôležité aj z hľadiska estetiky.

architecture-1517575_640

Spojenie antikóru so sklom, drevom alebo kovom je unikátne, nikdy nepôsobí robustne, je elegantné a vďaka sklu aj presvetlené.

Vkusná inštalácia je už len vecou Vašej predstavy a rady profesionálov, ktoré Vám budú k dispozícii od návrhu až po záverečný finálny vzhľad.