Ako vybrať perfektné kreslo

Prvý dojem je naozaj veľmi dôležitý, pri pohľade na svoje budúce kreslo musí vaše srdce zaplesať. Musí vám vyčariť úsmev na tvári, keď vstúpite do miestnosti. Musí to byť to kreslo o ktoré sa každý v rodine bije. To najlepšie, najpohodlnejšie a najlepšie kreslo aké môžete vlastniť.

interiér

Predtým než ho kúpite, spýtaj sa „Aké kreslo sa mi páči?“

Na svete existuje, doslova, milión typov kresiel – a vyskytujú sa vo všetkých cenových kategóriách. Ako vôbec sa môžem pre nejaké rozhodnúť ? A ako viem, že práve to je TO kreslo ?

Aby ste sa vyhli, doslova drahým, chybám, musíte si najskôr urobiť prieskum. Prezrite si stránky ako Pinterest alebo Instagram, uložte si fotky, ktoré sa vám páčia a onedlho prídete na to, aký štýl kresiel sa vám páči najviac. A áno, váš telefón bude plný fotiek kresiel, to je presne to čo chcete.

Všímajte si nožičky, látky a farby, práve tieto detaily, budú odlišovať vaše kreslo od ostatných. Už ste niekedy stretli niekoho, kto vošiel do miestnosti s úžasným kreslom a nechcel sa doň posadiť ?

Keď si konečne vyberiete typ kresla, musíte si stanoviť finančný strop.

Nedokážete si ani predstaviť koľko veľa dokážu kreslá stáť. Napríklad ikonické kreslo v tvare vajíčka, ktorého prvýkrát vzniklo v 50. rokoch, stojí okolo 11 000 eur. Takže pokiaľ nemáte tisícky na kreslo, pozrite sa na internet. Keď sa trocha posnažíte, tak môže nájsť niečo veľmi podobné za oveľa nižšiu sumu.

Keď ste našli vaše vysnené kreslo a je úžasné. Lenže ho ponúkajú v 100 rôznych farbách, vzoroch a látkach. Akú si treba vybrať ?

křeslo

Neutrálne kreslo je ako Channel kabelka, nadčasové a nikdy nevychádzajúce z módy. Jednoduché maslové kreslo s tmavým drevom, jednoduchým zdobením… Potrebuje pokračovať ? Všetky tieto veci, robia z tohto kresla nadčasový kúsok. Ale ak si ho predstavíte v neónovej ružovej alebo s tigrím vzorom už také super nebude, že ?Tvar a dizajn je oveľa dôležitejší ako farba, zapamätajte si to, vždy ho môžete prečalúniť ale tvar už nezmeníte.

Kreslo je jedinečným kúskom a väčšinou potrebuje miesto kde môže vyniknúť. Nemá zmysel kúpiť si to najkrajšie kreslo na svete a potom ho strčiť niekam do kúta alebo ho zasypať vankúšmi. Nenatlačte kreslo na stenu, nechajte mu miesto, nech ten, kto v ňom sedí sa cíti hrdo, že tam môže sedieť. Posledná priateľská rada, kreslo vyzerá lepšie samo ako v pári.