Ak neviete čo kúpiť, stavte na darčekový kôš

Jubileá sú významné dni, ktoré si pripomíname a oslavujeme s našimi najbližšími či blízkymi priateľmi. Je dobrým zvykom oslávenca aj niečím obdarovať, no a práve s tým máme častokrát problém. Nie vždy je však jednoduché trafiť do vkusu obdarovaného, hlavne ak ide o osobu, ktorú dôverne nepoznáme, a práve v tomto prípade je vhodné staviť na darčekový kôš. Týmto výberom rozhodne nič nepokazíte.

bc911fbcf3e39b46671acf2cdf2ea9e0f40dcb25_home_page_banner_01_mobile

V koši je možné darovať široké spektrum pochutín, drobných predmetov či zdravých maškŕt a nerozhoduje pritom vek oslávenca. Aj pre človeka, ktorý dovŕšil 50-tku, je možné nájsť vhodné delikatesy, ktorým sa poteší. Okrem nich sa do koša môžu vložiť aj gurmánske špeciality či regionálne výrobky z domácich zdrojov. Úpravu a obsah darčekového koša je možné vybaviť aj prostredníctvom internetovej objednávky v eshopoch. Zabalený vám doručia na udanú adresu aj expresne už na druhý deň. Obchody však ponúkajú darčekový kôš na 50 aj zásielkovú službu priamo obdarovanému, čo znamená, že spolu s vyplnenou objednávkou napíšte aj adresu, kam má byť kôš dodaný a vopred ho zaplatíte. Pracovníci obchodu ho už pošlú na vami udanú adresu spolu s komentárom a venovaním, ktorý vy priložíte k objednávke. Dôležité je uviesť aj telefónne číslo adresáta, aby sa s ním mohol skontaktovať kuriér hneď v nasledujúci deň.

gift-basket-plum-in-chocolate

Koše je možné vybrať si z už hotových, ktoré obchod ponúka alebo si kúpite prázdny kôš a naplníte ho vlastným výberom tovaru. Podľa typu oslávenca v ňom môžu byť bezlepkové zdravé potraviny, exkluzívny tovar alebo len výrobky z regiónov Slovenska. Skvelo ho doplní kvalitné víno, ktoré takisto nájdete v ponuke eshopu. Ľudia vo veku 50 rokov totiž už vedia, čo je dobré a majú vycibrený vkus, takže ocenia všetky kvalitné a zdravé potraviny.

Takýmto pripraveným košom sa zavďačíte a potešíte každého oslávenca a postaráte sa o to, že na svoj veľký deň určite nikdy nezabudne.