A čo takto skúsiť erotickú masáž?

V spoločnosti mladých, ale v podstate aj starších mužov sa zvykne debata zvrtnúť na tému, akou je sex. Kvalitný sex a rôzne zážitky s ním spojené. Je to zaujímavé, že práve sex je obľúbenou súčasťou našich životov, ale zároveň určitým tabu. Pravdepodobne preto, že tieto zážitky majú dosť súkromnú náturu. Ale viete, niekto dokáže vravieť o všetkom a dosť pritom aj preháňať, veď to asi poznáte.

muži v bare

Pritom sa každý so svojimi súkromnými „pikantnými“ zážitkami môžeme niekam zaradiť, určite nemáme všetci rovnaké skúsenosti. U niekoho to je klasika, v mladosti spoznal pár dievčat, mali spolu prvé, trochu nemotorné zážitky, neskôr sa však z jednej z nich stane manželka a tento pár má spolu to, čomu vravíme klasický sex. A verte tomu, že mnohí ešte nezažili ani túto metu a v podstate sú ich skúsenosti takmer na bode mrazu, čo je trochu smutné. V opačnom prípade ale poznáme „expertov“ čo viedli a možno ešte dodnes vedú taký „bohémsky“, slobodný život a už skúsili skoro všetko. Všetko, aj čo sa týka rôznorodých intímnych pôžitkov.

Čo teda v prípade, ak sa radíte niekde tam, kedy ste toho moc v intímnych chvíľach nezažili? Ak váš apetít v tomto smere nie je dostatočne naplnený alebo pravidelne uspokojený? Alebo cítite, že vaše skúsenosti by sa ešte rozhodne mali obohatiť?

erotická modelka

Asi každá chlap pozná porno. Takisto videl minimálne jeden inzerát sex privátov. Skrátka vieme, že tie možnosti tu sú a z hľadiska sexuálnych chutí sa dá skúsiť všetko. Pochopiteľne ale nie každý naberie presvedčenie, aby navštívil privát či využil sex ponuky. V takom prípade pôsobí zaujímavo erotic massage na úrovni tantrickej masáže.

  • Odborne vykonaná erotická masáž rukami (alebo telom) sympatickej masérky. Je to veľmi príjemná práca so sexuálnou energiou, ktorá navyše dokáže priniesť veľmi zdravé a pozitívne účinky na odstránenie telesných, emočných a sexuálnych blokov.