5 kusov oblečenia ktoré nesmie chýbať v skrini žiadnej ženy

Tmavé legíny
 
Čierne, sivé, či tmavohnedé. Tmavé legíny jednoducho vo vašom šatníku nesmú chýbať. Hodia sa pre všetky typy postavy a navyše takmer ku každému vŕšku. Ak patríte k tým plnoštíhlym, vždy tento kúsok oblečenia skombinujte s voľnejšou tunikou, či priliehavejším pončom. Štíhle dámy si k nim môžu obliecť v podstate čokoľvek. Hodia sa k vysokým čižmám, ale i nízkym teniskám či poltopánkam. V chladnejšom počasí sa nebojte kombinácie so sukňou, alebo dlhým pleteným svetrom. Pokojne si k nim nahoďte aj vyššie, farebné, pletené štucne a vás outfit bude dokonalý.

oblek
 
Čierne sako
 
Jedno čierne sako, by vám určite nemalo chýbať. Využijete ho vtedy, keď potrebujete byť za elegantnú, hodí sa však aj na neformálne nosenie. Základom je správne kombinovane. Ak si ho oblečiete k džínsom a teniskám, získate pohodový look. S vysokými podpätkami a elegantnými nohavicami, ho zas môžete využiť na pracovný pohovor, či obed. Tmavé sako je jednoducho nenahraditeľné.
 
KNAP džínsy
 
Tento strih džínsov sluší hlavne tým štíhlejším. Obtiahnuté džínsy využijete k voľnejším svetrom, blúzkam, tunikám, alebo úpletovým šatám. Podobne ako sako, ich môžete nosiť na oficiálne príležitosti, ale taktiež večer do kina, či na kávu s kamarátkou. Nemôžete nimi jednoducho nič pokaziť.

džíny
 
Čierne tričko
 
Čierna je jednoducho nadčasová a univerzálna farba. Tak ako sako, sa vám bude hodiť aj čierne tričko s dlhým rukávom. Na leto zas tielko. Tento kúsok oblečenia využijete ako spodnú vrstvu pod čokoľvek. Čierna navyše zoštíhľuje, takže vám pomôže krásne vyformovať postavu a zakryť drobné nedokonalosti.

hodinky
 
Šatka
 
Pekná a kvalitná šatka dokáže ozvláštniť každý jeden model, navyše vám v nej bude teplo. určite vám však nebude stačiť jedna. Na druhej strane ich nepotrebujete tridsať. Zaobstarajte si jednu vo svetlých a pestrých farbách, druhú trochu tmavšiu a jednu čisto čiernu. Takto ich budete môcť kombinovať každý deň.